wtorek, 4 września 2018

Relacja z 5 urodzin Villi Antiqua 11 i 12 sierpnia 2018- część 2

Drugi dzień świętowania był zupełnie inny niż pierwszy. Był tort, atrakcje dla dzieci i wykłady.W leniwą niedzielę gościliśmy w Villi Antiqua grupę wspaniałych ludzi, ekspertów w swojej dziedzinie. 

Rozpoczęła makijażystka Małgorzata Dancewicz i przeprowadziła warsztat na temat makijażu dziennego i wytłumaczyła jak zatuszować niektóre nasze mankamenty. W tym czasie rozpoczęły się zajęcia dla dzieci za które odpowiadał przedstawiciel z FOX School. Gosia z kwiaciarni Lawender zainteresowała dzieci sadzeniem ziół. Każdy samodzielne zasadził wybraną roślinkę i mógł też usłyszeć o niej co nieco. 
Wojtek, przedstawiciel "Twoje Zdrowie", tak zainteresował swoim wykładem publiczność, że przesunęło nam się uroczyste dzielenie tortu. 
Tort by Villa Antiqua był śmietankowo-owocowy. Starczyło dla każdego chętnego, a nawet na dokładki. 
Kolejną atrakcję dla dzieci, tor przeszkód, przygotowały Patrycja z Hobby Sport. Dzieci były uradowane i bardzo chętnie uczestniczyły w rywalizacji. Były też oczywiście nagrody. Między innymi dwa nasze Antki mają nowy dom. 

Magda, dietetyczka, przyciągnęła na swój wykład chyba najwięcej ciekawych odbiorców. Mówiła o nawykach żywieniowych i podstawach odżywiania.  Kolejny ciekawy temat przedstawiła Patrycja mówiąc na temat wody i pływania. Ostatnia wystąpiła fizjoterapeutka Dorota ze swoim wykładem na temat codzienności bez urazów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...