poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Nasz nowy Pakiet Romantyczny właśnie dla Ciebie!

Nawet ci z Was, którzy lubią pozostać w zimowym letargu nieco dłużej, nie mają wyjścia i mimowolnie rozkwitają w wiosennym słońcu, zastanawiając się pewnie, co zrobić z powracającą energią i zaskakującą chęcią na rozpoczęcie kolejnego dnia? Celebrować! Kalendarz wydaje się wręcz stworzony na rzecz takich okazji - nie brakuje ich w ciągu roku, a letnie miesiące zawsze inspirują do wymyślenia nowych, szczególnie że nie ma niczego lepszego do pary niż miłość. Związek idealny? Z naszym nowym Pakietem Romantycznym nawet nie jeden!


Powody?

Każdy z nas obchodzi rocznice, myśli o zaręczynach albo nocy poślubnej...Ale nie każdy świętuje je tak samo. Rytuały nabierają wyjątkowości dzięki indywidualnie dodanym szczegółom, dlatego też wybrane przez nas pokoje mogą stać się miejscem niepowtarzalnych historii, choć wszystkich - miłosnych.

villaantiqua-pakiet-romantyczny

Który pokój wybrać? Może nr 7?

Dla tych z Was, których miłość właśnie rozkwita i wiosna przyprawia o chęć wspólnej ucieczki na koniec świata, proponujemy wyjście optymalne - wolny weekend, zacisze małego miasta, ale samo serce jasnego i romantycznego Paryża w pokoju numer 7. Nie będzie zaskakujące, jeśli wchodząc do jego kremowego wnętrza, nabierzecie ochoty, żeby usiąść z aromatyczną kawą przy małym stoliku i zasłuchani w siebie, poczujecie się jak na przedmieściach paryskiej kawiarni.

Numer 6 z balkonem

Być może część z Was byłaby gotowa, żeby zamienić taką parodniową przygodę w cały miesiąc miodowy? Planujecie zaręczyny ? Pokój numer 6 to nasz ulubiony. Przestronny, wyjątkowo romantyczny, z dostępem do balkonu, gdzie Wasza wybranka może wysłuchać serenady ;)

Wyjątkowy nr 1

Z niecierpliwością oczekujecie na ten Wielki Dzień? Noc także zasługuje na wyjątkową oprawę! W królewsko zaaranżowanym pokoju numer 1, możecie spędzić ją w łożu z baldachimem przy blasku świec, a pierwszy małżeński dzień rozpocząć od toastu winem musującym i apetycznym śniadaniem podanym do łóżka.

Zaskakujący nr 5

Jeśli uśmiechacie się teraz na wspomnienie tych pierwszych popołudni spędzonych razem, zaręczyn i ślubu, myśląc że byłoby miło odświeżyć wspomnienia, zapraszamy do pokoju numer 5, gdzie może czekać na Was nie tylko słodka niespodzianka, ale wiele równie słodkich chwil , które jak dekoracyjne ptaki na ścianie, pojawią się uwolnione od typowej rutyny i sprawią, że zakochacie się w sobie na nowo.

A może nr 9?

Czasem brak okazji to świetna okazja. Spontaniczny pomysł na zmianę otoczenia ? Potrzebujecie wytchnienia po całym tym świętowaniu ? Subtelny pokój numer 9 pozwoli Wam wyciszyć się i pobyć razem, tak jak Wy lubicie najbardziej.

villaantiqua-pakiet romantyczny

villaantiuqa-pokoj7

Macie swój własny pomysł na tę historię? Szukacie ciekawego i kameralnego miejsca dla dwojga? Chcielibyście podarować sobie nowe doświadczenie w delikatnej i romantycznej aranżacji?Nasz Pakiet Romantyczny czeka, a my chcemy zadbać o każdy szczegół, jaki może być dla Was ważny.


Rezerwacje i opis pakietu są dostępne na stronie  TU! oraz w zakładce PAKIETY/PROMOCJE na naszej stronie. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego TEL. 664 050 303 lub mailowego na info@villaantiqua.pl, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej.
1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawa propozycja. Wygodnie zaaranżowane wnętrza są bardzo ważne w pokojach hotelowych.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...