sobota, 29 kwietnia 2017

Majówkowa niespodzianka

Kończąc nasz wielkanocny wpis, załoga Villa Antiqua hojnie życzyła wszem i wobec  strug pomyślności i dobroci...Ale patrząc na to jak przelewają się teraz przez miasto, stwierdziłyśmy że jeśli coś dzięki nim kwitnie, to tylko rzeka na spływ kajakowy! Jak na ironię został on jednak  odwołany z powodu pogarszających się warunków pogodowych.


Afrykańskie rytmy zawarte w programie otwarcia raciborskiej plaży dosłownie spaliły na panewce, ale 3 maja  nie zabraknie u nas  rozrywek patriotycznych, które przeniesione do murów Zamku Piastowskiego nabiorą autentycznej atmosfery, oferując pokazy kawaleryjskie z władaniem szablą oraz piknik z Ułanami. 

Zachowując wierność również wobec lokalnej tradycji, zaplanowano śląskie śpiewanie i przedstawienie dla dzieci wystawione w gwarze śląskiej. 

Maj to rozkwit wszelkiego rodzaju imprez sezonowych, zapraszamy więc do zapoznania się z raciborską ofertą poszerzoną o wydarzenia na 800 -lecie miasta. 

Sprawdźcie, kiedy przyjdzie czas na dobry kawałek na talerzu ( Zlot Foodtrucków ), a kiedy na dobry kawał trasy ( podczas biegu w ramach zadomowionego już projektu 4BiegiRacibórz ). Być może w międzyczasie usłyszycie jeszcze jakiś ulubiony kawałek na Juwenaliach!


Nie wiemy, kiedy maj przyniesie słońce i osuszy naszą miejską plażę, ale możecie wpisać Villę Antiqua na listę pierwszej potrzeby. 

Niezależnie od scenariusza, jesteśmy gotowe zagwarantować dobry nastrój :). 

W razie przedłużającej się jesiennej aury, zaopatrzymy Was w gorącą kawę, słodkie pocieszenie i gruby koc, jeśli postanowicie przeczekać taki weekend u nas, a w wiosennej, upragnionej wersji zaprosimy rzecz jasna na taras i dużą kawę mrożoną. 

Jak zawsze mamy też swoje własne niespodzianki, więc wproście się na nasze czwarte urodziny i dajcie dla odmiany pozytywnie zaskoczyć ;) 

Wskazówki na naszym Facebooku lub stronie  www.villaantiqua.pl.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...